Powakacyjny konkurs na relację z wakacji

Możesz wygrać wspaniałe przewodniki Wydawnictwa Bezdroża, gadżety turystyczne od YouGO! oraz materiały dydaktyczne do nauki języków obcych od Tweeba. Wystarczy, że prześlesz swoje wspomnienia lub relację z wakacji 2014. Mile widziane zdjęcia i szczegółowe opisy trasy zwiedzanej w czasie podróży.

Jak co roku Tweeba i YouGO! w parze z Praktycznym Przewodnikiem zapraszają do powakacyjnego konkursu. Tym razem również przygotowaliśmy dla Was moc ciekawych nagród. Każda i każdy z nas przywozi z wycieczek za granicę i po Polsce wiele wspomnień i fotografii. Swoimi wrażeniami z wakacji oraz inspiracjami na udany wypoczynek możesz pochwalić się w zgłoszeniu konkursowym, a dodatkowo dać sobie szansę na nagrodę w postaci jednego z przygotowanych przez nas upominków.

Do wygrania są nagrody:

Przewodniki Wydawnictwa Bezdroża – mamy aż 10 sztuk do wręczenia autorom najlepszych relacji na wspomnienie z wakacji:
Bezdroża Przewodniki

– Nagrody niespodzianki od YouGO! (gadżety turystyczne)

– Unikalne materiały edukacyjne do nauki języków obcych od Tweeba

Konkurs rozpoczyna się 26 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października.
Autorom najciekawszych pomysłów na wakacje przekażemy (my, czyli Jury złożone z przedstawicieli YouGO! i Tweeba) powyższe nagrody.

Zasady wakacyjnego konkursu

Jak wygrać? Oto jedyny krok, który jest niezbędny do wzięcia udziału w konkursie:
1. Prześlij swoje wspomnienia z wakacji na e-mail konkurs@yougo.pl – mile widziane długie opisy i zdjęcia (artykuły i fotografie powinny być autorskie, wcześniej niepublikowane).

I to tyle! W czasie trwania konkursu relacje będą publikowane w portalu www.yougo.pl. Najciekawsze zaprezentujemy także w kolejnym wydaniu YouGO! Magazine. Wyniki znajdziesz na www.yougo.pl w ciągu tygodnia od daty zamknięcia przyjmowania zgłoszeń.

Powodzenia!


Fundatorzy nagród:

Może Ci się również spodoba