Wakacje 2013 w Europie

Temat przewodni najnowszego YouGO! Magazine to WAKACJE 2013. Poznaj sposoby na udany urlop na słonecznych wyspach, w europejskich miastach lub w Polsce. W bieżącym wydaniu magazynu turystycznego znajduje się ponadto lista najciekawszych, letnich wydarzeń polecanych przez podróżników.

Pisma podróżnicze

Miejsca pełne słońca i złocistych plaży nigdy nie tracą swojej popularności. W YouGO! Magazine przeczytamy opisy najsłynniejszych rajskich wysp, m.in. Majorki, Sycylii, Malty, a także nieco bardziej odległych – Gran Canarii, Fuerteventury oraz Teneryfy.

Kolejny temat to ciekawe miejsca w Europie, czyli praktyczny przegląd najatrakcyjniejszych miast – od Barcelony, przez Luksemburg i Pragę, aż po Oslo. Dla miłośników wakacji w kraju przygotowano kilka ciekawostek dotyczących znanych miejsc, jak również paru mniej turystycznych perełek. YouGO! Magazine podpowiada też wyjątkowe letnie imprezy, na które warto się wybrać. W spisie wydarzeń znalazły się między innymi Tomatina w hiszpańskim Bunol oraz pielgrzymka do Santiago de Compostela.

Zima długo trzymała, a wiosna skradała się nieśmiało. Tym bardziej tęskniliśmy za latem i wakacjami. Czas na wypoczynek, nad jeziorem, morzem lub w górach. W tym numerze YouGO! Magazine zespół podróżników podpowiada, gdzie można pojechać w Polskę lub polecieć do innych państw.

YouGO! Magazine dostępny jest bezpłatnie na stronie www.yougo.pl/magazine

Najnowsze wydanie można pobrać na swój komputer lub tablet, a także przekartkować online.

Może Ci się również spodoba